O nas

Firma „Kuchnie Marzeń” istnieje na rynku od końca 1999 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży mebli.

Produkujemy meble kuchenne, łazienkowe, biurowe, garderoby oraz szafy wnękowe. Wszystkie meble produkowane są na indywidualne zamówienie klienta. Meble nasze tworzymy tak, aby były wytrzymałe, funkcjonalne i estetyczne.

Meble wykonywane są ze wszystkich materiałów dostępnych na naszym rynku. W wyposażeniu szafek stosujemy rozwiązania takie, aby klient miał pełen komfort  użytkowania.

Ponadto wykonujemy meble z tworzyw mineralno - akrylowych typu Staron, Corian, Hanex.

Wysokie wymagania klientów i zwiększona konkurencja sprawiły, że naszym głównym celem jest kompleksowość obsługi. Polega ona na tym, że cały proces od pomiaru, poprzez wykonanie samego projektu, jego realizację, aż po sam montaż mebli odbywa się pod naszą opieką.

Dodatkowo oferujemy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu AGD zarówno do zabudowy, jak i wolnostojącego, wszystkich liczących się na rynku marek. Wybrany sprzęt proponujemy klientowi w cenach dużo niższych niż w sklepach.

Ponadto służymy również profesjonalnym doradztwem w zakresie projektowania wnętrz, nie tylko w pomieszczeniach kuchennych.

Serdecznie zapraszamy

Max kuchnie